Catering

Organizujeme špeciálne akcie pre súkromných aj firemných klientov

Hotové jedlá na bufet a rauty: jednohubky, bruschetta, šaláty, teplé predjedlá.

Radi by ste sa o našom cateringovom servise dozvedeli viac? Čítajte ďalej!

Naša cateringová služba je tu pre vás, aby ste si mohli užiť všetky vaše oslavy a udalosti, bez stresu z prípravy jedla. Zameriavame sa na kvalitu a chuť našich jedál, ktoré sú pripravené s láskou a starostlivosťou.

Sme flexibilní a môžeme sa prispôsobiť vašim potrebám. Máme širokú škálu jedál a menu, ktoré sa prispôsobia vašim požiadavkám. Bez ohľadu na to, či ide o svadbu, firemnú oslavu alebo rodinnú večeru, sme tu pre vás, aby sme vám poskytli jedinečnú a nezabudnuteľnú skúsenosť.

Naši profesionálni kuchári pripravujú jedlá z čerstvých surovín, aby sme vám poskytli najlepšiu možnú kvalitu a chuť. Sústredíme sa na to, aby sme vám poskytli prvotriedny zážitok, ktorý si budete pamätať na celý život.

Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli usporiadať vašu nasledujúcu udalosť a zabezpečili vám cateringovú službu, ktorá bude prekvapovať a potešovať vašich hostí. Kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si s nami vašu osobitnú ponuku na mieru!

ČO PONÚKAME

Chápeme dôležitosť skvelého jedla, takže nedostanete nič iné ako veľkorysé porcie a dobre ochutené jedlá s vynikajúcou chuťou.

IMG_0360

UMIESTNENIE STRAVOVATEĽOV

waiting-room-with-monitors_1232-1390

AKCIE, KONGRESY, ŠKOLENIA

3593747

RODINNÉ
OSLAVY

SVADBY

IMG-20220315-WA0023

prestávka na kávu

IMG_1167

športové podujatia

KVALITNÉ JEDLO

Snažíme sa vytvárať vysoko kvalitné produkty na mieru s použitím miestnych a sezónnych produktov. To znamená, že naše kuchyne strávia nespočetné množstvo hodín vytváraním tých najlepších eventových menu v Ružomberku.

Doručenie

Včasné doručenie a organizácia výstupného menu vo vhodnom čase pre klienta.

ZODPOVEDNÉ

Neustále sa snažíme, aby naše služby boli ešte lepšie a jedlo bolo chutnejšie. Naše hlavné suroviny nakupujeme čerstvé od miestnych dodávateľov.

Najlepší kuchári

Ceníme si lojálnu podporu našich zákazníkov. Preto sa náš cateringový servis v Ružomberku snaží ísť vždy o kus ďalej a ponúka nielen skvelé jedlo, ale aj profesionálny a priateľský zákaznícky servis od objednávky až po rozvoz.

Rezervujte si

Catering

kontakt

Donáška a rezervácie:
Kongresové priestory:

Otváracie hodiny