Hľadáte miesto, kde ešte neuskutočnili firemnú akciu?
Práve ste ho našli.
Dajte nám vedieť, aké máte predstavy, a my sa postaráme o ich realizáciu.
Samozrejme, k tomu pridáme úchvatný výhľad a vaša oslava môže začať.

Špeciálna sviatočná ponuka reštaurácie

Vážení partneri a priatelia!

Reštaurácia Yell Cuisine pozýva vašu spoločnosť na nezabudnuteľnú vianočnú akciu, ktorá vám a vašim zamestnancom pomôže osláviť koniec roka v teple a radosti. Ponúkame Vám zorganizovať exkluzívny vianočný večierok a kapustnicu v našich útulných a štýlových priestoroch.

Čo vám môžeme ponúknuť?:

  • Sviatočné menu špeciálne vytvorené pre vašu spoločnosť našimi talentovanými šéfkuchármi.
  • Kapustnica, jedlo, ktoré prináša šťastie a hojnosť v Novom roku, pripravené podľa špeciálneho receptu reštaurácie.
  • Zdobený interiér, ktorý vytvára slávnostnú náladu.

Sme pripravení poskytnúť vám a vašim zamestnancom nezabudnuteľný zážitok a postarať sa o každý detail vašej akcie. Vytvorme spolu nezabudnuteľný vianočný večer, na ktorý budeme spomínať ešte mnoho rokov!

Ak máte záujem, kontaktujte nás + 421 905 901 881 alebo e-mailom na manager@yellcuisine.sk

 

Tešíme sa, že tento výnimočný večer strávime vo vašej spoločnosti a urobíme ho nezabudnuteľným pre všetkých!

Všetko najlepšie,

Tím reštaurácie Yell Cuisine

Firemné kapustnice

Poďakovania zamestnancom

Vianočné večierky

Max. kapacita 120 osôb

Vianočný catering pre Vašu firmu

Blížia sa Vianoce a s nimi spojená radostná atmosféra a možnosť spojiť kolegov v rámci firemných sviatkov. Ak hľadáte spôsob, ako tento rok osláviť vianočné sviatky špeciálnym spôsobom, naša cateringová služba je tu, aby vám pomohla.

Naša ponuka Vianočného cateringu pre firmy je šitá presne na mieru vašim potrebám. Sme tu, aby sme vám pomohli urobiť z vašej firemnej oslavy jedinečný a nezabudnuteľný zážitok. Ponúkame Vám rozmanité a chutné Vianočné menu, ktoré spája tradičné slovenské špeciality s modernými lahôdkami. Vianočný catering nie je len o jedle, je to aj o atmosfére. Naši skúsení kuchári sa postarajú o to, aby vaša firemná oslava mala ten správny vianočný nádych.

Nezáleží na tom, či plánujete malú rodinnú oslavu alebo veľkú firemnú akciu, sme pripravení zabezpečiť každý detail. Môžeme pre vás pripraviť Vianočné jedlá, ako je kapustnica s hríbikmi a sušenými slivkami, vianočné pečené mäso, a ďalšie lahôdky, ktoré dostanú chuťové poháriky vašich hostí. Naši profesionáli v oblasti cateringu sa postarajú o servírovanie jedál a starostlivosť o pohodlie vašich hostí, takže sa nemusíte starať o nič.

Ak hľadáte spoľahlivú cateringovú spoločnosť na Vianoce, ktorá vám pomôže urobiť z vašej firemnej oslavy niečo výnimočné, neváhajte nás kontaktovať. Vianočný catering pre vašu firmu je našou vášňou, a sme pripravení pomôcť vám vytvoriť nezabudnuteľné sviatky pre vás a vašich zamestnancov. Odošlite nám dopyt a my sa postaráme o všetko potrebné, aby vaša firemná oslava bola úspešná a pohodlná.

Pozývame vás, aby ste prišli ochutnať našu špeciálnu sviatočnú ponuku.
V našej reštaurácii už voňá vianočná kapustnica s húbkami a sušenými slivkami, spolu s ďalšími vynikajúcimi špecialitami.
Želáme vám dobrú chuť.

IMG_20230912_094107

Darčekové poukážky

Darujte chuť dobrodružstva s darčekovou poukážkou od reštauracie Yell Cuisine!

Hľadáte originálny darček, ktorý zaručí nezabudnuteľné gastronomické zážitky? Naša darčeková poukážka od reštauracie Yell Cuisine je presne to, čo potrebujete!

Uvoľnite chuťové poháriky svojich blízkych, priateľov či obchodných partnerov týmto výnimočným darčekom. Naša reštaurácia Yell Cuisine vám ponúka nezabudnuteľný zážitok z výnimočných chutej, exkluzívneho prostredia a výborného obsluhovania.

Darčeková poukážka od reštauracie Yell Cuisine je vhodná na akúkoľvek príležitosť – od osláv až po firemné podujatia. Darujte chuť dobrodružstva a gastronomického potešenia a získať vďaku tých, ktorých máte radi. Objednajte si ju ešte dnes a darujte jedinečný zážitok!

Prijímame objednávky

na november a december 2023

kontakt

Donáška a rezervácie:
Kongresové priestory:

Otváracie hodiny